Choď na obsah Choď na menu
 


štvrtok 25. decembera 2008 | meniny má 1. Sviatok vianočný | zajtra má Štefan

Obrázok

Tu sa fčil možete na barco stežovat, šecko pomúvat, šak Vám aj tak nigdo nepomože. Ale aspoň sa uleví na duši.

________________________________________________________________________________________

 Nová téma:

Slovensko - Maďarské ťahanice. Ako to vidia Záhoráci?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zmeníme tému?

(peťo z hoolličwoodu, 19. 4. 2009 10:56)

Čo tak jar?Všetko okolo krásne kvitne,radosť sa prechádzať prírodou.Teší to jak pohľad tak čuch i srdiečko sa poteší a je to také všetko hrejivé a milé...

Fujaristi

(Matej , 6. 4. 2009 19:43)

...stejne nechápem ako niekto ako pán Gašparovič môže dať prednosť ohlučujúcemu zvuku motoriek a vykašľať sa na príjemné zvuky našich Slovenských fujaristov!

Ako tak teraz pozerám...

(peťo zo sLOVEnska, 5. 4. 2009 21:27)

...tak si to všetko píšem sám pre seba...

Gašparko

(peťo zo sLOVEnska, 5. 4. 2009 21:26)

Tak Iveta s Jirkom Kornom neuspela a budeme počúvať zase päť rokov jeden a ten istý hit a tom našom prezidentovi,ktorý vlastne není a keď sa náhodou niekde objaví - a jej,máme aj prezidenta.Tak dúfam len,že tento rok sa príde pozrieť do Čičman na Fujaristický festival a nedá prednosť nejakým motorkám v Holíči!

0 : 0

(peťo zo sLOVEnska, 30. 3. 2009 22:02)

...no v sobotu sa to rozhodne,nie v hokeji ale v politike a tak Jirka Kron spusti . Iveta Iveta si ma celá omotá....

Hej Morava klesla

(peťo zo sLOVEnska, 19. 3. 2009 5:23)

Je to tak,voda brala všetko čo okolo brehu postretla a potom nám to nechala na očiach aby sme videli čo do rieky nepatrí,dobre si to napísal aj nafotil Milan a tak vidím,že sme rovnakej krvnej skupiny i ke´d tu nik nič nepíše tak aspoň nás dvoch to naozaj škrie a hnevá ako voľakedy okolo cesty Holíč - Hodonín,keď si svoje hniezdočka vyprazdňovali stojaci kamionisti rovno do priekop okolo cesty,však to boli haldy odpadu,konečne to skončilo a už je tam čistejšie,i keď tam ešte ostalo a občas pribudne dosť toho čo nám v aute prekáža....

tu sa nič nedeje

(peťo zo sLOVEnska, 15. 3. 2009 8:33)

žiadná zmena
tož zadajme si nejakú tu tému - napríklad hrozný bordel v našich lesoch,včera som sa bol len tak prejsť okolo Veterného mlyna a čo tam všetko nájdete,to je nemožné,ako sa niekomu chce až tam odviesť odpad čo mu doma zavadzia,ale v lese mu to nevadí,priložil by som tu aj fotky,ale nedá sa to asi,a to není ten bordel iba v oblasti Veterného mlyna,ale všade,aj v tom našom pohraničí za letiskom či okolo rieky Morava,jednoducho NAŠA MATKA PRÍRODA TO VŠETKO ZNESIE hlavne,že máme svoje hniezdočko čiszučké,však všetci čo to tam navážate!!!

Je to smutné, je to fakt

(Čecho - Slovák, 5. 11. 2008 17:51)

Tak v čechách bola aj vojenska prehliadka a na slovensku nic. Žiadna ústa k Masarykovi a Štefánikovi a k tradíciam 1.ČSR. Miesto toho staviame dvojkríže /aj v Malackach/. Taktže nech žije SNS, HZDS, KSČ a SMER to istí.
Hlavne aby sme nezabudli na vznik Slovenska. Ďakujeme pan Mečiar za vaše zásluhy v tomto smere a za uspešnu demontáž Československa. Dufam že 90 výročie vzniku Slovenskej republiky dopadne podobne a bude sa zasa velebit EU.

DUŠIČKY

(peťo zo sLOVEnska, 1. 11. 2008 20:54)

Toto je aktuálna téma a nie Euro a tak zapáľme svetieľka,svetieľka čo hrejú dlane ale srdce ostáva chladné a smutné i po rokoch za tým človekom čo opustil naše rodiny a ostalo pusto,ticho,smutno,nenávratne a nezabudnuteľne nás sprevádzajú spomienky pri každom pohľade na nejaký predmet,pri nejakej malilinkej myšlienke na niečo sme zase tam,spolu s tym čo nás opustil a nikdy,nidky sa nedá zabudnuť a tak zapáľme si tie svetieľka spomienok,zapáľme si svetieľko čo nás prinávrati tam,kde sme spolu boli a žime tak,ako keby sme žili posledný krát,žime tak,ako sa dá v tom našom smutnom a prázdnom živote každodennom,nedá sa to,ale musíme a tak nechajme žiť to ostalo a je a žime ďalej a buďme k sebe tak milí ako sme počas týchto chvíľ,dní na cintorínoch....

€ bude

(Lojzo, 10. 10. 2008 12:55)

Euro bude aj bez nasich komentarov. To neovplyvnime a tak je zbytocne sa stym trapit.

Som proti!!!

(DeSica, 9. 10. 2008 9:43)

Podla mna sa malo urobit referendum na prijatie EURA. Som proti EURU, musime byt v kazdom zadku, vsade sa pichame, sme doslova chudaci. Jasne, ti hore zarabaju omnoho viacej ako my dole, takze im to moze byt jedno. A potom ze demokracia... rozhodlo sa za nas...

Súhlasim

(Drak, 8. 10. 2008 20:53)

Tak by som sa aj zapojil, ale chcelo by to inu tému, treba Ficov populizmus či čo

ja enem tak

(peťo zo sLOVEnska, 8. 10. 2008 20:40)

šeci sa sťažujú ale ako píšeš,pri pive a na verejnosť radšej nechodí so svojím názorom a keď aj,tak len tak potichu....

Osobnosti

(Redakcija ZTK, 8. 10. 2008 20:38)

Áno Peťo, aj osobnosti žijúce treba propagovať. K tomuto pripravujeme samostatnú rubriku. Len to chce čas. Len teraz začíname a ako malé deti chodíme ešte veľmi pomaly. Takže v pohode a drž nám palce. A vďaka za slovo aspoň niekto sa tu nebojí niečo napísať. Čo tí Záhoraci nemajú žiadne problémy, alebo sa všetci „vykecajú“ v hospode?

osobnosci záhorá

(peťo zo sLOVEnska, 8. 10. 2008 20:10)

a ked už píšeš Milan o osobnostiach tak kde je niečo o tom našom záhorákovi s rezofonickou gitarou?

EUro

(peťo zo sLOVEnska, 8. 10. 2008 20:08)

tož co?no nic!ked to má byt tak to bude,co už narobíme?ništ!o tom nerozhodujeme,ale niekto inde....a super Jánošík ze Záhorá,no co už?zase ništ!chudoba zase bude chudobná a boháči zase budú bohatší!!!!!

Ale nás ozbíjali

(Jánošík ze Záhorá, 7. 10. 2008 22:14)

A fčil že bohatým ber a chudobným dávaj. Ná a jak. A ešte aj ten Fico robí konkurenciju. No je to v rici.