Choď na obsah Choď na menu
 


Zdroj: www.statistics.sk

ZOZNAM KANDIDÁTOV

 
pre voľby do zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja
26. novembra 2005 k 27. októbru 2005
Volebný obvod číslo 5 SENICA 
Vo volebnom obvode sa volia 5 poslancov
 

Kandidáti:

1. Ferdinand Beňa, 44r., súkromný podnikateľ, Senica Čáčov 351, SMER - sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Slobodné fórum, Aliancia nového občana
 

2. Dagmar Bollová, PaedDr., 63r., poslankyňa NR SR, Senica J. Mudrocha 1354/42, Komunistická strana Slovenska

3. Anton Cibula, Ing., 44r., zástupca primátora, Senica Gen. L. Svobodu 1360/20, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Demokratická strana

4. Jaroslava Černeková, 42r., účtovníčka, Podbranč 199, Agrárna strana vidieka                      

5. Martin Čulen, MUDr., 55r., lekár, Senica Kunov 187, Strana zelených na Slovensku

6. Milan Fischer, Ing., 43r., súkr. podnikateľ, Senica Kalinčiakova 297/11, Komunistická strana Slovenska

7. Alena Hazuchová, 52r., technik, Jablonica Trnavská 643, Nezávislý kandidát                         

8. Dušan Hečko, Ing., 48r., informatik, Senica Nám. oslobodenia 16/5, Nezávislý kandidát

9. Jozef Hladík, MVDr., 56r., prednosta OÚ životného prostredia, Kúty Hollého 1304, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Demokratická strana

10. Pavol Holejšovský, JUDr., 54r., starosta obce, Hlboké 123, Nezávislý kandidát

11. Jozef Khúla, Ing., 50r., predseda poľnohospodárskeho družstva, Senica Astrová 1225, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Ľavicový blok, Zjednotená Slovenská národná strana, Pravá Slovenská národná strana

12. Vladimír Kocourek, Ing., 42r., poisťovací maklér, Senica Brezová 860/26, SMER - sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Slobodné fórum, Aliancia nového občana

13. Viera Končitá, 48r., účtovníčka, Podbranč 193, Agrárna strana vidieka                                

14. Veronika Kopúnková, 59r., riaditeľka SUS SČK Senica, Cerová 264, Strana zelených na Slovensku

15. Ján Kudla, 52r., technik, Senica Bottova 1167/8, Komunistická strana Slovenska

16. Martin Lidaj, Ing., 28r., ekonóm, Senica Novomeského 1217/84, Nezávislý kandidát

17. Soňa Majkútová, JUDr., 50r., právnik, Senica Štefánikova 707/49, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Ľavicový blok, Zjednotená Slovenská národná strana, Pravá Slovenská národná strana

18. Jozef Marenčík, Ing., 59r., inžinier poľnohospodárstva, Senica Robotnícka 60/41, SMER - sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Slobodné fórum, Aliancia nového občana       

19. Ľubica Melegová, 35r., stavebný cenár, Senica Dlhá 229/3, Slovenská národná strana

20. Ján Michalica, 52r., starosta obce, Rybky 62, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Demokratická strana

21. Štefan Mikula, Ing., 49r., prednosta obvodného úradu, Senica Gen. L. Svobodu 1358/8, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Demokratická strana

22. Alžbeta Mrázová, PhDr.,PhD.,MPH.,prof., 59r., vysokoškolský profesor, Senica Robotnícka 57, Slovenská národná jednota

23. Pavol Paradeiser, Mgr., 48r., učiteľ, Senica Tehelná 1432/58, Nezávislý kandidát

24. Ľubomír Parízek, RNDr., 42r., primátor, Senica L. Novomeského 1216/82, Nezávislý kandidát

25. Juraj Procházka, JUDr., 46r., advokát, Lakšárska Nová Ves 403, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Ľavicový blok, Zjednotená Slovenská národná strana, Pravá Slovenská národná strana

26. Libor Pytlík, Bc., 29r., finančný konzultant, Hradište pod Vrátnom 47, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Demokratická strana

27. Krzysztof Siwiec, PaedDr., 46r., učiteľ, Senica Novomeského 1217/86, Nezávislý kandidát

28. Vladimír Sládek, 43r., zamestnanec SBS, Dojč 374, Komunistická strana Slovenska

29. Peter Šťastný, MUDr., 35r., lekár, Senica Robotnícka 59/29, SMER - sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Slobodné fórum, Aliancia nového občana

30. Ján Ušiak, Ing., 41r., živnostník, Dojč 410, Komunistická strana Slovenska                       

31. Miroslav Vadina, Ing., 40r., generálny riaditeľ, Moravský Svätý Ján Ružová 229, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Ľavicový blok, Zjednotená Slovenská národná strana, Pravá Slovenská národná strana

32. Milan Vlček, Ing., 55r., manažér, Častkov 146, SMER - sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Slobodné fórum, Aliancia nového občana

33. Ján Záhončík, 40r., manažér, Borský Mikuláš M. R. Štefánika 408, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Ľavicový blok, Zjednotená Slovenská národná strana, Pravá Slovenská národná strana

 

Zvolení poslanci

Anton Cibula    DS,KDH,SDKÚ   1 237
Jozef Hladík   DS,KDH,SDKÚ   1 214
Ján Michalica   DS,KDH,SDKÚ   1 187
Štefan Mikula   DS,KDH,SDKÚ   1 544
Ľubomír Parízek   NEKA   1 422