Choď na obsah Choď na menu
 


Štefanská Disco Fever prilákala do Senice takmer 2000 ľudí

30. 12. 2009

Autor: Dušan Mikušovič
 

Senica, 30. decembra 2009 – Takmer dve tisícky dobre sa baviacich ľudí zo Senice a ďalších miest celého Slovenska privítali starostlivo vyberaných účinkujúcich na najväčšej party na Záhorí s názvom Disco Fever. Raper Rytmus, skupina Lavagance, Elvis Presley Revival, DJ Schimek a ďalší špičkoví DJs boli dôvodom, prečo ľudia rôzneho veku v sobotu na Štefana celkom zaplnili senický Dom kultúry.

 

Party skončila až nad ránom a jej organizátori avizujú: na ďalšiu podobnú akciu sa môžete tešiť už v lete. Na senickom letisku. Práve to je tradičným miestom veľkých senických parties ako je Paradog, ktoré už desať rokov pripravuje domáca agentúra Intertec Media Group, v ostatnom čase spolu s nezávislým mestským portálom Seničan.sk.

 

Účinkujúci na Disco fever boli nadšení prijatím u senického publika. „Boli veľmi prekvapení návštevnosťou a atmosférou, ktorú sa v Senici podarilo vytvoriť. Rytmus nám napríklad povedal, že by sa veľmi rád do Senice na podobnú akciu vrátil,“ zhodnotil akciu za organizátorov Peter Bolebruch.

 

Bezproblémový chod večera zaisťoval tím tridsiatich ľudí, a i keď sa vzhľadom k rozsahu akcie vyskytlo zopár nepríjemností, svoju robotu splnili na 100%. „Chcem sa im aj touto cestou poďakovať. Robili, čo mohli, aby taký počet návštevníkov zvládli. Vieme o problémoch so šatňami či nedostatočnou ventiláciou a samozrejme nás veľmi mrzia. Urobíme všetko preto, aby sa na ďalších našich parties neopakovali a ľudia sa mohli sústrediť len na zábavu,“ dodáva Bolebruch.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.