Choď na obsah Choď na menu
 


Výstava „CYRIL GAJDÍK - FOTOGRAFIE“

29. 9. 2008

Zdroj: www.senica.sk


 V dňoch 14. októbra až 9. novembra 2008 sa vo výstavných priestoroch Záhorského osvetového strediska v Senici bude prezentovať svojimi fotografiami na samostatnej autorskej výstave  fotograf  Cyril Gajdík z Ratiškovíc zo susednej Českej republiky.
   

Autor Cyril Gajdík je známy moravský fotograf, ktorý je členom Fotoklubu KONTAKT Hodonín, držiteľ fotografického titulu ASČF – Autor Svazu českých fotografú a mnohých ocenení na domácich a medzinárodných fotosúťažiach a fotosalónoch. Senickej verejnosti sa predstaví výstavnou kolekciou, v ktorej dominuje reportážna fotografia, ale návštevníci výstavy budú mať možnosť stretnúť sa s inými jeho fotografickými žánrami, ako je akt, portrét, zátišie, či krajina.

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici pozýva milovníkov fotografického umenia na slávnostné otvorenie výstavy „Cyril GAJDÍK – Fotografie“ v utorok  14. októbra 2008 o 17.00 hod. do svojich nových priestorov v Senici na Vajanského ul. 19. Výstava bude otvorená v pracovných dňoch od 8.00 do 15.30 hod.


 V. Poláková
ZOS

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pjekne fotky

(oko, 29. 9. 2008 21:22)

No pjekne fotky ma ten cyril, fakt

SUPER

(peťo zo sLOVEnska, 29. 9. 2008 20:42)

Poznám Cyrdu aj tu fotku - babičky na kolách - tak sa teším na tu Senicku podívanú.....