Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky súťažnej tanečnej prehliadky MY DANCE

24. 10. 2008


ObrazokV dňoch 17. - 18. 10. 2008 sa v Kultúrnom dome Samka Dudíka uskutočnila súťažná tanečná prehliadka MY DANCE, na ktorej sa zúčastnili kolektívy Základných umeleckých škôl (ZUŠ) a Centier voľného času (CVČ) z celého Slovenska. Na dvojdňovej tanečnej prehliadke sa tak predstavilo viac ako 500 účinkujúcich, ktorí súťažili v kategóriách ľudový tanec, disco tanec, scénický tanec, hip-hop, show dance, malé choreografie a otvorené choreografie...

 

Výsledky tanečnej súťaže MY DANCE – 17.10.2008 (piatok)

 

Tanečná kategória: Ľudový tanec

 

 

Malé choreografie – juniori -                         3. miesto: Prvosienka, ZUŠ Dubnica

nad Váhom, „Párový z Gemera

Malé choreografie – mládež: -                       neudelená cena

 

Veľké choreografie – deti: -                          neudelená cena

Veľké choreografie – juniori: -                       1. miesto: Kopaničiarik, ZUŠ Myjava, „Sedliak“

                                                                  2. miesto: Skaličánek, ZUŠ Skalica,

„Za humnama“

                                                                  3. miesto: Ratolesť, CVČ Detva, „Lúčne hry“

Veľké choreografie – mládež: -                     neudelená cena

 

Cenu za najlepší DFS spomedzi všetkých zúčastnených súborov

v piatok získal DFS Kopaničiarik, ZUŠ Myjava.

 

 

Výsledky tanečnej súťaže MY DANCE – 18.10.2008 (sobota)

 

Tanečná kategória:

HIP – HOP - deti –                                 1. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica,

„Hip – hop DJ“

                                                            2. miesto: Las Babbass, ZUŠ Myjava, „Hallo baby“

                                                            3. miesto: Dady, ZUŠ Skalica, „Street“

 

HIP – HOP - juniori –                             1. miesto: I.C.E., ZUŠ Brezová pod Bradlom, „Factor I.C.E.“

                                                            2. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Nezáleží kde, ale s kým“

                                                            3. miesto: Dady, ZUŠ Skalica, „Naša štvrť“

 

HIP – HOP - mládež –                            1. miesto: Black stars – MHD crew,

CVČ Považská Bystrica, „Nová krv“

                                                            2. miesto: Saltatrix Malacky, „Policajtky“

                                                            3. miesto: Insane Crew Myjava, „Nával“

__________________________________________________________

 

Show dance – deti -                             1. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Strašidelná škola“

                                                            2. miesto: Free-Zee dance, ZUŠ Stará Turá „Myšičky a neposedný kocúr

                                                            3. miesto: SMT Joja, CVČ Čadca, „Milášek“

 

Show dance – juniori -                          1. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „ZDŠ“

                                                            2. miesto: ZUŠ Senica, „James Bond“

                                                            3. miesto: Bella ZUŠ Piešťany, „Akrobatky“

 

Show dance – mládež -                        1. miesto: Las Babbass, „Telka“

 

 

Scénický tanec – deti -                         porota cenu neudelila

 

Scénický tanec – juniori –                    1. miesto: Setas, SZUŠ R. Madarászovej Senec, „Geordie“

                                                            2. miesto: Enlin, ZUŠ J. L. Bellu Kremnica, „Celkom obyčajný, ležérny, mačací deň“.

                                                            3. miesto: Anything else, ZUŠ D. Kardoša Bánovce nad Bebravou, „Roxanne“

Scénický tanec – mládež – 1. miesto: Setas, SZUŠ R. Madarászovej Senec, „Indiánsky plameň“

                                                            2. miesto: SMT Joja, CVČ Čadca, „Uväznená v chaose“

 

 

Malé choreografie – deti –                   1. miesto: Free-Zee dance, ZUŠ Stará Turá, „Hip – hap – hop mini“

                                                            2. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Šmolkovia“

                                                            3. miesto: Dady, ZUŠ Skalica, „Karkulka“

 

Malé choreografie – juniori–1. miesto: ZUŠ Senica, „Romanca“

                                                            2. miesto: Bella ZUŠ Piešťany, „Bábiky“

                                                            3. miesto: Pleády, ZUŠ Piešťany, „Step“

 

Malé choreografie–mládež–1. miesto: Las Babbass, ZUŠ Myjava, „Fallin aut´“

                                                            2. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Amazonky“

                                                            3. miesto: Saltatrix MCK Malacky, „Babská jazda“

__________________________________________________________

 

Disco  - deti -                                        1. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Žabí princ“

                                                            2. miesto: Austedis, ZUŠ Piešťany, „Mickey“

                                                            3. miesto: Enďáčik baby, ZUŠ Gbely, „Smiech lieta“

 

Disco  - juniori -                                    1. miesto: ZUŠ Senica, „Disco maniak“

                                                            2. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Disco barbie“

                                                            3. miesto: Dady, ZUŠ Skalica, „Forever young“

 

Disco  - mládež -                                   1. miesto: Taxis, ZUŠ Skalica, „Candy man“

                                                            2. miesto: Goonies, Trenčín, „Raelly“

                                                            3. miesto: SMT Joja, CVČ Čadca, „Noc a deň“

__________________________________________________________

 

Otvorené choreografie – deti – 1. miesto: Pleády, ZUŠ Piešťany, „V cirkuse“

                                                                     2. miesto: ZUŠ Myjava, „Zlodeji“

                                                                     3. miesto: ZUŠ Senica, „Vo víre tanca“

 

Otvorené choreografie – juniori – 1. miesto: ZUŠ Senica, „Blue temperamento“

                                                                     2. miesto: Saltatrix juniori MCK Malacky, „Horúčka slovenských hitov 80-tych rokov“

                                                                     3. miesto: Setas, SZUŠ R. Madarászovej Senec, „Crazy“

Otvorené choreografie – mládež – 1. miesto: Saltatrix MCK Malacky, „České hity v tanci“

                                                                     2. miesto: Austedis, ZUŠ Piešťany, „All for one“

                                                                     3. miesto: B and G Dance, „Whine up“

 

 

Cenu za najlepší tanečný súbor spomedzi všetkých zúčastnených súborov v sobotu získal TS Las Babbass, ZUŠ Myjava.

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Dance

(Natuska ... :), 8. 4. 2010 19:58)

Prosím Vás neviete náhodou, že či niesu nejaké fotky z 2. súťaže v Malackách (13.6 2009)... Alebo aspoň zoznam, ktorí sa zúčastnili?... Vopred Veľmi pekne Ďakujem... :)

WAAAAAAAAAAA xDD

(AlusQa, 9. 5. 2009 16:00)

FREE-ZEE DANCE 4EWER!!!!!:))