Choď na obsah Choď na menu
 


Vianočná šou

23. 12. 2008

Zdroj:  www.holic.sk  Podvečer plný tanca, hudby a spevu mohol prežiť každý, kto zavítal vo štvrtok 18.decembra do holíčskeho domu kultúry.
Telovýchovná jednota Sokol, Telovýchovná jednota Slávia a tanečná skupina CRES za podpory Mesta Holíč a ďalších sponzorov pripravili na tento deň podujatie nazvané Vianočná šou.

Pestrý program pod moderátorskou taktovkou Ingrid Papánkovej a Romana Janíka sa niesol predovšetkým v znamení pohybu.
Predstavili sa na ňom svojimi choreografiami dievčatá z tanečnej skupiny Cres, v samostatnom i spoločnom vystúpení s deťmi tohtoročná prvá vicemiss Slovenska v aerobiku Romana Bocková ako aj členovia tanečnej skupiny West Breakers. Krásu bojového umenia prišli predviesť členovia Aikido Dojo z Holíča pod vedením Ondreja Hojsíka.

Zaspievať prišla Sára Mikuličová a ďalšou dávkou dynamického tanca prispeli holíčske tanečníčky z TJ Sokol.
Kúsok zo svojho umenia poodhalili hráči pozemného hokeja holíčskej Telovýchovnej jednoty Slávia.
Viac ako poldruha hodiny trvajúci program doslova nabitý energiou zakončil vianočnou náladou dýchajúci aerobic s Romanou Bockovou, vystúpenie tanečníčok zo skupiny Cres a záverečné spoločné vystúpenie účinkujúcich.
Tanečná šou svojim programom i atmosférou určite nesklamala.
Tí starší si z nej nepochybne odnášali nevšedný zážitok a tí najmenší naviac aj sladké darčeky od Mikuláša. Verme, že podobných akcií určených predovšetkým mládeži, bude v Holíči čoraz viac.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.