Choď na obsah Choď na menu
 


TOPFEST 2009 PRESENTS

5. 11. 2008

TOPFEST, tento veľkolepý festival, ktorého názov je skloňovaný najmä v mesiacoch blížiacich sa letu, má pre vás a vaše uši preddavok, ktorý si zaručene nemôžete nechať ujsť. Keďže 24 mesiacov čakania na ďalší ročník Vášho obľúbeného TOPFESTu je dosť dlhá doba, organizátori sa rozhodli preniesť časť hudobného ošiaľu aj na chladné dni.

 

Obrázok TOPFEST 2009 PRESENTS prináša hviezdy, ktoré vás zaručene zahrejú:
Horkýže Slíže - jednoznační králi slovenskej hudobnej scény. Ovládajú fanúšikov satirickým rockom, naozaj vtipnými textami a charizmou, ktorú dokážu rozpumpovať na každom koncerte.
Polemic - najvýraznejšia SKA-REGGAE skupina, ktorá dokazuje svoju kvalitu už mnoho rokov. Polemici na pódiu zaručene zvedú svojich fanúšikov do rytmu reggae.
Konflikt - skupina, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou vrcholového punku na Slovensku. Dvadsať rokov na scéne, tisíce fanúšikov hrdelne spievajúcich tie najväčšie hity. Máme sa načo tešiť!

Už nemusíte sedieť doma a čakať na leto! Jedinečná kombinácia najobľúbenejších festivalových skupín vás v mene Agentúry Duna srdečne pozýva:

13. 11. 2008 - PKO, Bratislava, predkapela "Bank Of Joe"

14. 11. 2008 - Mestská športová hala Myjava /vstup od futbalového  štadióna/, predkapela "Bank Of Joe", 19.00 hod., vstupné: 200,- Sk (predpredaj), 250,- Sk (na mieste) 

15. 11. 2008 - Dom Kultúry Červeník, predkapela "Tri Groše"

16. 11. 2008 - Metro klub, Šaľa, predkapela "Odpad"

21. 11. 2008 - Kultúrny Dom Beckov, predkapela "Since"

Viac info na: www.agenturaduna.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.