Choď na obsah Choď na menu
 


Sociálny taxík odovzdaný

2. 6. 2009

Zdroj: www.malacky.sk

V pondelok 1. júna ráno bolo Mestskému centru sociálnych služieb v Malackách oficiálne odovzdané 8-miestne, špeciálne prispôsobené vozidlo Fiat Ducato, ktoré začína v Malackách plniť úlohu sociálneho taxíka. Za účasti obyvateľov zariadenia opatrovateľskej starostlivosti Mestského centra sociálnych služieb, predstaviteľov mesta i poslancov prestrihol pásku primátor mesta Jozef Ondrejka.

Riaditeľka MsCSS Daniela Mračnová sa poďakovala mestu, primátorovi i manažérovi projektu Petrovi Vavákovi  za úspešne zavŕšený projekt, ktorý priniesol do mesta novinku v poskytovaní sociálnych služieb. „Ľudia z rozličným stupňom zdravotného postihnutia už nebudú odkázaní na mestskú dopravu a taxík ušetrí starosti aj ich rodinným príslušníkom. Prepravná služba na objednávku je pre odkázaných ľudí ohromným prínosom,“ povedala Daniela Mračnová.

Ideálne je objednať si prepravu aspoň 24 hodín vopred, no v naliehavých prípadoch možno telefonovať okamžite. Dispečing má tel. č.: 034/772 30 68, ale volať možno aj na 034/772 57 38 alebo 772 25 07. Cena za prepravu je veľmi výhodná a účtované podľa stupňa zdravotného postihnutia klienta, pričom na území mesta vždy paušálne za jednu jazdu. Cenník bude zverejnený v Malackom hlase i na www.malacky.sk (Mestské organizácie – Príspevkové organizácie – MsCSS).

Text, foto: T. Búbelová

Sociálny taxík odovzdaný  - detail 1  Sociálny taxík odovzdaný  - detail 2

Sociálny taxík odovzdaný  - detail 3  Sociálny taxík odovzdaný  - detail 4

Sociálny taxík odovzdaný  - detail 5  Sociálny taxík odovzdaný  - detail 6

Sociálny taxík odovzdaný  - detail 7  Sociálny taxík odovzdaný  - detail 8

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.