Choď na obsah Choď na menu
 


Šárka slivková 2009

1. 6. 2009

Zdroj: www.myjava.sk

Motto:
Ak z bicyklovania zadychčaná dáma nevládze byť ani podráždená ani papuľnatá, znamená to, že cyklistika lieči niektoré ženské choroby.

W. Shakrahandra, indický mysliteľ (1621-1946)


Myjavský cyklistický spevokol (MCS) pozýva širokú aj štíhlu bicyklujúcu pospolitosť k účasti na cyklistickom prevezení sviatočných neregistrovaných a inak gramblavých bicyklistov s helmou nacapenou na palici ŠÁRKA SLIVKOVÁ ´2009, ktorá bude 13. júna 2009 v sobotu.

Začneme od Trnovcov o 13.00 hodine. Do účastníckej listiny sa môžete zapísať tamtiež už od 10.30 hodiny až do trištvrte na jednu. Za zápis dostanete od MCS suvenír, jednu ozajstnú korunu slovenskú.
Cyklisti budú odchádzať po pol minúte, až kým všetci neodídu. Pôjdu ako vždy popri brestovskej priehrade, potom cez Starú Myjavu. Koniec bude tento rok pri staromyjavskej priehrade, a to pri starom spoločenskom dome , kde je reštaurácia Dalmácia. Niektorí dostanú za podaný výkon dokonca aj niečo pekné.
Počas šárky nebude cesta uzavretá pre dopravu, každý pôjde na vlastné nebezpečie, za plnej premávky. Všetci cyklisti ako vždy musia dodržiavať pravidlá cestnej premávky a povinne musia mať na hlave prilbu.
Po bicyklovaní na after party nastane čas hodnotenia a ohovárania kamarátov, ospravedlňovanie seba pre nedostatok času na tréning a peňazí na nový bicykel, uzavrie sa množstvo spoločenských kontaktov, no a potom pôjdeme spať.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.