Choď na obsah Choď na menu
 


Pripomienkujte Kláštorné námestie

9. 10. 2008

 

Zdroj: www.malacky.sk

Ilustracne

Po stavebnej rekonštrukcii Kláštorného námestia pripravuje mesto ďalší projekt na jeho skrášlenie so zameraním na revitalizáciu zelene, doplnenie parku vodnými prvkami a kvetinovými záhonmi. Vytvoria sa tu oddychové plochy a priestor dostanú aj umelecké plastiky.

Jestvujú tri návrhy riešenia námestia, ktoré môžu občania nájsť a pripomienkovať do 22. 10. aj na internetovej stránke mesta www.malacky.sk v komentároch k tejto aktuálnej správe. Architektonické návrhy s nákresmi a vysvetlivkami na stiahnutie možno nájsť po kliknutí na banner Pripomienkujte - Revitalizácia parku.

V stredu 22. 10 o 15.00 h sa vo veľkej zasadačke MsÚ uskutoční verejné stretnutie občanov a predstaviteľov mesta s architektom, ktorý predstaví jednotlivé návrhy riešenia námestia a odpovie na konkrétne otázky občanov. Výsledné riešenie však nemusí byť definitívnym prijatím jedného z návrhov, ale kombináciou riešení z rozdielnych návrhov. Mesto chce poznať názory občanov. Preto sa vyjadrite aj vy a prijmite pozvanie na verejné stretnutie.
 

-ožp/red-

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.