Choď na obsah Choď na menu
 


Ocenili najlepších informatikov Slovenska

13. 2. 2009

Dňa 5. a 6. februára 2009 v priestoroch Gallery hotela Grand Castle v Liptovskom Hrádku boli slávnostne vyhlásené výsledky súťaže Najlepší informatik samospráv Slovenska za rok 2008. Medzi najlepšími informatikmi samospráv v Trnavskom kraji sa na druhom mieste umiestnil aj zástupca zo Senice, vedúci Oddelenia informatiky a komunikácie s verejnosťou Mestského úradu v Senici  Milan Dieneš.

Ocenenia si prevzali informatici počas konferencie Združenia informatikov samospráv Slovenska (www.ziss.sk), ktorej organizátorom bola nezisková organizácia eSlovensko (www.eSlovensko.sk) v spolupráci s Úniou miest Slovenska (www.unia-miest.eu) a Mestským úradom v Liptovskom Hrádku. Na konferencii sa zúčastnilo takmer 70 informatikov z celého Slovenska.


Prvý ročník súťaže sa hodnotil podľa 9 kritérií, medzi ktoré patrila aktívna účasť informatika na práci stavovského združenia (ZISS), zapojenie sa samosprávy do vzdelávacieho projektu alebo výsledky súťaže o najlepšiu internetovú stránku ZlatyErb.sk. Do súťaže sa zaradilo 145 informatikov. Vyhlásená bola  hlavná celoslovenská cena a okrem nej získali ocenenia aj najlepší informatici všetkých 8 krajov Slovenska.

Najlepší informatici samospráv Slovenska v Trnavskom kraji:

1. Kubala Michal, Ing., Sereď
2. Dieneš Milan, Senica
2. Dzurek Roman Ing., Trnava
2. Bínovský Michal, Trnava
3. Herceg Štefan, Ing., HlohovecZdroj: http://www.ziss.sk – Najlepší informatik Slovenska 2008

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.