Choď na obsah Choď na menu
 


Nová reprezentatívna kniha fotografií o Malackách

28. 10. 2008

Zdroj: www.malacky.sk

Malacky – Dobré miesto pre život. Tak znie názov novej 128-stranovej knižnej publikácie od autorského tímu Yurkovic – Bellan. Jej výnimočnosť potvrdzujú fotografie zachytávajúce nevšedné pohľady na rozličné zákutia  mesta Malacky. Podľa autorov kniha zachytáva pohľady, ktoré sa naskytajú každému, kto sa skutočne pozerá.

Pre mnohých sa kniha môže stať vstupnou bránou do nášho mesta. Pre domácich zasa symbolom domova, kolísky, kde vyrástli a strávili život chodiac okolo zákutí, ktoré nájdu zobrazené tak, ako ich naše oči niekedy nevnímajú. A keby si v knihe zalistovali Malačania žijúci v ďalekom svete, určite by ich prilákala  späť do rodného mesta.

Kniha s názvom Malacky – Dobré miesto pre život! bola vydaná v troch jazykových mutáciách v náklade 2000 ks. Zrod knihy finančne podporili Nadácia SPP a NAFTA, a. s.. Publikáciu si môžete zakúpiť v Turisticko-informačnej kancelárii, ale aj v kníhkupectve Ľubica za cenu 390 Sk/12,95 eura. Bonusom je predajná séria tejto knihy spolu s knihou Malacky 1206 – 2006 (s pôvodnou cenou 780 Sk/25,88 eura) v jednom balíku za akciovú cenu 890 Sk/29,54 eura.

Text: -vera/r

 

Foto1  Foto2

Foto3  Foto4

Foto5  Foto6

Foto7  Foto8