Choď na obsah Choď na menu
 


Na Streetfest aj s deťmi

12. 6. 2009

Zdroj: www.malacky.sk

Kontakt StreetFest Malacky sa rozrastá do veľkoleposti. Festival bude zábavou a podujatím úplne pre všetkých, lebo organizátori chcú prilákať všetky vekové skupiny, nielen mladých a športovcov. Mysleli aj na najmenších, a preto sa rozhodli pripraviť veľký Detský svet. V časti areálu (mapka www.streetfest.sk) vyhradili veľkú plochu s atrakciami pre deti, ale i pre dospelých.

Deti sa môžu tešiť na skákací hrad s muchotrávkami, veľkú šmýkľavku, nafukovací svet so skákadlami a preliezačkami a samozrejme aj na niekoľkometrovú lezeckú stenu. Bude pripravený aj elektrický býk, chlapi si budú môcť zmerať sily na boxeri, kopáku a nebude chýbať ani kladivo na ťažké údery len pre najväčších silákov. V Detskom svete bude stena na maľovanie s kriedami a bude sa súťažiť o festivalové ceny.

Súčasťou bude aj tetovací detský kútik a celý svet bude fungovať ako babysiting v nákupných centrách, kde bude o deti účastníkov postarané. Ak budú mať rodičia starosť, môžu si posedieť v blízkosti v stánkoch pod slnečníkmi alebo na tráve. Stánky budú predávať atrakcie, cukrovú vatu, zmrzlinu, cukrovinky a medovníky. Pre rodiny s deťmi pripravili organizátori rodinnú vstupenku s veľkou zľavou (www.streetfest.sk).

Detský svet bude fungovať v sobotu 4. 7. ráno od 10.00 h. Deti do výšky 120 cm majú vstup na podujatie úplne zdarma.           Na Streetfest aj s deťmi - detail 1  Na Streetfest aj s deťmi - detail 2

Na Streetfest aj s deťmi - detail 3  Na Streetfest aj s deťmi - detail 4

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.