Choď na obsah Choď na menu
 


Malacky pozná už aj Poznaň

22. 10. 2008

Zdroj: www.malacky.sk

Od 15. do 18. 10. sa konal 19. ročník veľtrhu cestovného ruchu v Poznani. Malacky sa na ňom zúčastnili už po druhý raz. Tour Salon Poznaň poskytol priestor na prezentáciu cestovným kanceláriám, obciam, mestám a regiónom mnohých krajín. Na výstavisku sa  predstavilo asi 700 vystavovateľov z 35 krajín. Počas troch dní navštívilo veľtrh približne 40 000 návštevníkov.

Mesto Malacky malo svoj stánok v rámci dvojpodlažnej expozície  Bratislavského samosprávneho kraja popri Malokarpatskom osvetovom stredisku, ktoré sa propagovalo Malokarpatskú vínnu cestu aj prostredníctvom ponuky degustácie vín malokarpatského regiónu. Nechýbali ani mestá Stupava, Bratislava, Senec a regionálne združenie obcí Podunajsko.

Turisticko-informačná kancelária mesta Malacky prezentovala zaujímavosti mesta, kultúru , históriu,  možnosti športového vyžitia nielen v meste, ale aj v širšom regióne Dolného Záhoria. Najčastejšie otázky sa týkali ubytovacích a stravovacích zariadení v Malackách a okolí, ale aj možností atraktívneho strávenia voľného času u nás v zimnom i v letnom období.   

Viera Adamovičová

Foto1  Foto2

Foto3  Foto4

Foto5  Foto6

Foto7  Foto8

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.