Choď na obsah Choď na menu
 


Hudba v Meste - 23. diel

25. 11. 2008

Zdroj: www.skalica.sk

V pondelok 24. novembra sa v Dome kultúry uskutočnil v poradí už 23. koncert cyklu Hudba v Meste. Ľuboš Beňa tentoraz privítal americké trio Sean Carney Band. Gitara, basa bicie – tri nástroje, ktoré poldruha hodinku zabávali niekoľko desiatok poslucháčov.

Obrázok A zabávali skvelým spôsobom – znelo blues, rokenrol a vždy potešilo „ďakujem“ z úst frontmana kapely, ktorej členovia skvelo bavili publikum. Vynikajúca atmosféra, skvelá hudba a na záver ... standing ovation. Nepamätáme si, kedy, a či vôbec, končil koncert Hudby v meste potleskom postojačky. Ľuboš sa na záver poďakoval všetkým návštevníkom za priazeň počas tohto roku i počas celej päťročnej existencie cyklu Hudba v Meste a prezradil, že v roku 2009 sa uskutočnia ďalšie tri koncerty.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

AK MôŽEM IDEM

(peťo zo sLOVEnska, 26. 11. 2008 3:37)

Luboš Beňa vždy pozve takého umelca o ktorom nik nevie nič a príde sem a šokuje všetkých a bolo tomu aj teraz počas vystúpenia trojice z poza veľkej mláky a veru bolo plno,skoro nebolo kde sedieť.Sen Carney dostalo do varu valnú časť publika a u mňa to tiež riadne vybrovalo telom,len škoda - že neviem anglicky,to asi veľa z nás má tento jazykový medzerník a nevie o čom je reč alebo teda spev v tomto prípade.Gratuľujem Lubošovi a celej partii čo šesť rokov robí toto podujatie HUDBA V MESTE a to v kráľovskom meste Skalica.