Choď na obsah Choď na menu
 


Dobrý anjel aj s podporou Mesta Holíč

2. 1. 2009

Zdroj: www.holic.sk

V sobotu 20.decembra sa v priestoroch zábavno-obchodného centra Max v Skalici uskutočnila prehliadka svadobných a spoločenských šiat, ktorú pripravila skalická agentúra L J.

Súčasťou prezentácie niekoľkých desiatok modelov bola dobročinná akcia s cieľom osloviť všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí ľubovoľnou finančnou čiastkou mohli prispieť na zbierku humanitárneho systému Dobrý anjel. Podľa slov organizátorky Lucie Jonášovej bude výťažok zo zbierky venovaný detskej onkológii nemocnice na bratislavských Kramároch.
Hlavným sponzorom dobročinnej akcie v skalickom MAXe bolo Mesto Holíč. Humánna myšlienka primátora Zdenka Čambala oslovila a rozhodol sa podujatie finančne podporiť.
"Vianočný čas je obdobím obdarovávania, obdobím, kedy viac ako inokedy by sme mali cítiť určitú spolupatričnosť a solidaritu s tými, ktorí našu pomoc a podporu najviac potrebujú. S radosťou sme sa preto ako Mesto rozhodli zastrešiť toto podujatie," zdôraznil Z.Čambal. Po jeho príhovore
sa v ďalšej časti programu divákom predstavilo dvanásť modeliek, ktoré predviedli módne spoločenské a svadobné šaty. Prezentáciu spestrilo hudobné vystúpenie skupiny Ľuba Miču zo Senice, s ktorou si zaspievala aj mladá speváčka Eva Staníková.
Ak ste patrili k tým, ktorí v rámci akcie venovali ľubovoľný peňažný príspevok, podporili ste dobrú vec. Nezisková organizácia Dobrý anjel svojim systémom občianskej finančnej pomoci pravidelnými mesačnými peňažnými príspevkami už tretí rok pomáha rodinám s deťmi, kde niektorý z rodičov alebo dieťa trpí na rakovinu či inú zákernú chorobu.
V decembri 2008 Dobrí anjeli prispeli čiastkou vo výške 5 286 228 korún. Je len potešujúce, že ušľachtilých darcov je čoraz viac. Vďaka nim sa dostáva finančná pomoc tým, ktorí ju pre svoj ohrozený život nevyhnutne potrebujú.         

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.