Choď na obsah Choď na menu
 


Darujte mame 1 míľu

5. 5. 2009

Zdroj: www.senica.sk

Pomaly sa už stáva tradíciou, že v predvečer Dňa matiek Únia materských centier organizuje veľké celoslovenské rodinné podujatie s názvom MÍĽA PRE MAMU. Po prvýkrát sa podujatie uskutoční aj v Senici (a súčasne v ďaľších 26 slovenských mestách). V sobotu 9. mája, všade v tom istom čase - od 15.00 do 18.00 hod. Vás v areáli senického kúpaliska čaká bohatý program zameraný na rodiny s deťmi v každom veku.
Zmyslom podujatia je poďakovať všetkým mamám, starým mamám, či krstným mamám za ich lásku a starostlivosť a odkráčaním míle ( 1609 m) tiež poukázať na chuť mám a vôbec rodičov prekonávať každodenné prekážky. Okrem spevu, tanca a divadla pod taktovkou Bibiany Ondrejkovej sa deti vyšantia na pripravených atrakciách - skákacom hrade a ihrisku pre batoliatka, vyrobia si darček pre mamičku, nechajú si maľovať na tvár, či zamaškrtia na pripravených dobrotách a to všetko medzi vznášajúcimi sa farebnými balónikmi. Materské centrum ponúkne výrobky z vlastnej dielne.

Ale teraz to hlavné - na trasu 1 míle ( ktorá povedie okruhom z kúpaliska po cyklotrase a späť) sa vyráža slávnostne presne o 16. hodine, predtým sa však musíte zaregistrovať na pripravenom stanovišti!!! A nech Vás vôbec nemýli, že kedysi to bola výlučne kočiariková akcia - dnes môžete trasu bezpečne prejsť aj na bicykli, korčuliach, kolobežke, či vozíčku... Poďakovať mame môže naozaj každý... Na trase budú dve kontrolné stanovištia, na ktorých dostanete pečiatku na účastnícky list, na základe ktorého vás v cieli čaká hŕba milých prekvapení... Posledná možnosť zaregistrovať sa a vyjsť na trať bude o 16:45 hod., preto nemeškajte.

Podujatie pre Vás s nadšením pripravujú Mesto Senica, materské centrum STONOŽKINE SLNIEČKA, CVČ Stonožka a partneri. Preto milé maminky, tatkovia, babičky a dedkovia, tety, ujovia, priatelia našich slniečok vo veku od 0 do 99 rokov, neváhajte a príďte s nami prežiť pekné rodinné popoludnie za každého počasia! Bližšie informácie na tel. č. 0908 1....
za organizátorov
Mgr. Silvia Krišáková

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.