Choď na obsah Choď na menu
 


Čestné uznanie pre Malacky

24. 11. 2008

Zdroj www.malacky.sk

Už po štvrtý raz sa zástupcovia mesta Malacky zúčastnili na medzinárodnom kongrese informačno-komunikačných technológií ITAPA 2008. Najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku predstavuje virtuálnu expozíciu toho najlepšieho, čo sa deje v oblasti informatizácie spoločnosti a e-governmentu na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Naša krajina sleduje trendy, ktoré v rovnakej oblasti hýbu vyspelým svetom, a hľadá cesty, ako nasadnúť do rozbehnutého vlaku a nezmeškať príležitosti, podopreté aj finančnou pomocou z EÚ pre túto oblasť. ITAPA je aj otvoreným priestorom pre súťaž inovatívnych projektov, realizovaných na národnej či lokálnej úrovni a cielených na služby v prospech občanov.

Mesto Malacky tento rok súťažilo v kategórii Zlepšovanie procesov a odborná porota ocenila čestným uznaním jeho projekt Elektronický katalóg služieb MsÚ na oficiálnom internetovom portáli mesta www.malacky.sk (menu Občan, položka Ako vybaviť). Informácie o ocenených projektoch a témy podujatia možno nájsť na www.itapa.sk.

Text: Tatiana Búbelová; Foto: autorka

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.