Choď na obsah Choď na menu
 


Bude Bradlo patriť medzi Sedem divov TSK?

24. 6. 2009

Zdroj: www.brezova.sk

Trenčiansky samosprávny kraj v týždenníku My a v elektronických médiách pracuje na zaujímavom projekte Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorého cieľom je podporiť príťažlivou formou rozvoj domáceho cestovného ruchu a upútať väčšiu pozornosť občanov kraja, ako aj návštevníkov, na pamiatky, ktoré sú najväčšími atraktivitami regiónu a vtláčajú mu neopakovateľnú pečať. Na webovej stránke www.tsk.sk je uverejnených 21 tipov a tieto budú opakovane, až do 21. júla 2009, publikované v novinách My.

O tom, ktorých sedem pamiatok bude zaradených medzi divy Trenčianskeho kraja, rozhodnú obyvatelia hlasovaním, ktoré začalo 22. júna a skončí 21. júla 2009. Hlasujúci majú šancu vyhrať aj päť hodnotných cien, ktoré im odovzdá predseda TSK Pavol Sedláček počas XVI. Hradných slávností 1. augusta 2009.

Účastníkom súťaže sa stane každý, kto doručí vyplnený anketový lístok z novín My do redakcie regionálnych novín My, alebo bude hlasovať na webovej stránke Trenčianskeho samosprávneho kraja www.tsk.sk.

Pretože jednou z nominovaných pamiatok je i Mohyla gen. M. R. Štefánika na Bradle, veríme, že obyvatelia nášho mesta i jeho okolia prispejú svojimi hlasmi k tomu, aby tento monument právom patril medzi Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.