Choď na obsah Choď na menu
 


14 tanečných hodín bez prestávky

17. 6. 2009

Zdroj: www.malacky.sk

ŠH Malina patrila v sobotu 13. júna tanečníkom z rôznych kútov  Slovenska.  Viac ako 750 tanečníkov súperilo v 147 choreografiách tanečných disciplín a ako malé choreografie – sólo, duo, scénika, hip hop, show, disco a open.  Porota udelila 72 hlavných cien, 6 vedľajších cien poroty a cenu primátora mesta Malacky si odnieslo Korzo Trenčín.

Viac ako 300 divákov tak mohlo vidieť mnoho tancov i to, že domáci súbor Saltatrix nesklamal a obsadil 1. a 2. miesto v detskej vekovej kategórii a 1. a 3. miesto v juniorskej vekovej kategórii. Tanečnú súťaž organizovalo tanečné štúdio Saltatrix Mestského centra kultúry pod záštitou mesta s prispením nadácie ProMalacky. Druhý ročník celoslovenskej tanečnej súťaže bol zaťažkávajúcou skúškou pre ŠH Malina aj vydareným kultúrnym podujatím.

Najbližšie vystúpenia Tanečného štúdia Saltatrix môžete vidieť 17. júna o 17.00 h v novom muzikáli The show must go on  - small formation, kde sa predstavia deti, a 22. – 24. júna o 18.00 h predstavenie veľkých tanečníkov The big show must go on. 

Text: A. Murániová/ red
Foto: S. Osuský

14 tanečných hodín bez prestávky - detail 1  14 tanečných hodín bez prestávky - detail 2

14 tanečných hodín bez prestávky - detail 3  14 tanečných hodín bez prestávky - detail 4

14 tanečných hodín bez prestávky - detail 5  14 tanečných hodín bez prestávky - detail 6

14 tanečných hodín bez prestávky - detail 7  14 tanečných hodín bez prestávky - detail 8

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.