Choď na obsah Choď na menu
 


V kríze som ušetril

15. 9. 2009

Autor: Mgr.Marek Šefčík - sefcik.blog.sme.sk

 

elitní bojovníci
aktualne.centrum.sk
V súčasnej dobe nás všetko stojí akosi viac. Napriek tomu, že tu pobehujú všeliakí bojovníci proti kríze, furt je to akési ... nie najlepšie.


V nedeľu som si zapol televízor, reku pozriem si kam sme sa posunuli. Ako ináč, odpovede som chcel hľadať u našich elít. Relácia "O 5 minút 12" sa mi hodila. Práve sa usadili Fico s Gašparovičom a ja som sa zľakol. Moderátor sa niečo opýtal najskôr súdruha priemera. A po jeho odpovedi v zmysle "Pán moderátor, ja si položím otázku ináč a budem na ňu poctivo odpovedať..." som sa rozrehotal a rozhodol som sa v čase krízy túto hodinku ušetriť a telku som vypol. Dozvedel som sa, že sme sa posunuli od politickej duševnej chudoby k ešte väčšej. Ďakujem Slovenskej televízii za túto informáciu.

Nepozrel som si z tej relácie nič viac, iba úvod Ficovho vstupu, ale vďaka dnešnej Shootyho karikatúre som sa dozvedel, že celá relácia vyzerala podobne.

Tomu hovorím bojovník proti kríze. Sám Fico mi ušetril jednou vetou celú hodinu času a čas sú predsa peniaze... Aj teraz sa mi zdá, že už píšem pridlho (je to jednak rozsiahlym článkom a jednak ďatľovským prstokladom), takže už budem končiť a ušetrím ďalší čas.

Ešte rovnica: Fico + STV + TVvypínač = ušetrený čas

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.