Tak. To, čo ste si práve prečítali je pozitívna správa oproti tomu, čo sa tam dialo a deje v skutočnosti. Prejdem k realite. 5 rokov nerobil nič normálne a ako reprezentatívnu osobu by ho bolo možné označiť jedine v tragikomédii. Niet jeho vízie, niet myšlienky. Prebudil sa pred voľbami, vyrobil pár trapasov, vyhral voľby a všetci sme si mysleli, že je od neho ďalších 5 rokov "pokoj". Ale nie. On si sem začína volať kamarátov podľa hesla - vrana k vrane sadá, červený červeného hľadá. Šak proti tomu nič. Na návštevu k prezidentovi môže prísť aj Baba Jaga. Problém je, že by sme všetci, čo tu žijeme, mali držať hubu, usmievať sa, prípadne mávať vlajočkami a hlavne nemať iný názor. Lebo komunisti to tak chcú.

Dostali v Bratislave po hubách všetci, čo prezentovali, že nesúhlasia s nedodržiavaním ľudských práv v Číne. Okúsili "diplomatické spôsoby" nejakých čínskych "goríl" a naša polícia v putách odviedla niektorých predstaviteľov protestu. Súdruh Kaliňák, a čo tak poslať efektné a vysoko účinné vodné delo? Nech si pripomenieme Sviečkovú. Na to odvaha nebola? Súdruh Fico, už ani neviem, koľkých triednych nepriateľov máte. Teraz ním bude označený kto? Chytro nech je ten ... , ten ..., veď viete, predsedom Najvyššieho súdu, nech sa tu spraví poriadok...

Ako je možné, že tú skazenosť, tuposť, aroganciu dokáže tolerovať toľko ľudí?

Nechcem priať nič zlé bratislavčanom, no kiežby im tam vybuchla kanalizácia namiesto toho, čo tam buchlo teraz i včera a určite buchne aj zajtra. Vada by sa odstránila a hotovo. Ale z toho zákerného červeného svinstva doslova slzia oči. A budú slziť ešte viac... Jedine, žeby zakázali slobodné médiá, aby sa to tak nešírilo... Až mi je nevoľno... Musím si zanadávať. Do gašpara!...ďalších 5 plytkých rokov v paláci.