Choď na obsah Choď na menu
 


Tak čo? Nemáme na lepšiu hlavu?

23. 3. 2009

Autor: Mgr. Marek Šefčík

Foto: sme.sk

Po Harabinladinovi je na scéne ďalší verejný klamár. A nie hocijaký...

 

Najspravodlivejší minister, nie tak dávno, "zaprel aj nos medzi očami". Technika ho usvedčila z opakovaných lží. To sa na jeho poste nielenže nepatrí, ale s jeho funkciou sa to priamo vylučuje. Vyoperovaná chrbtová kosť, s ktorou mu kamaráti "chirurgovia" (no ... viete koho myslím, napríklad tých mafiánov, s ktorými je za dobre) vybrali aj stopové množstvá charakteru, mu zabezpečuje, aby sa aj cez takéto chrapúňstva dokázal bez problémov preniesť. Neprekáža to ani Vladovi, ktorý ho do funkcie posunul a nejako to neznepokojuje ani súdruha priemera. Bude to aj tým, že aj on bol u nejakých "chirurgov" na úpravu. A vybrali mu toho z organizmu požehnane... Medzi ľuďmi, ktorí mu idú po ruke (alebo lezú do ..., nechajme tak) a prisali sa na jeho preferencie, je aj starý ujo. Obaja títo súdruhovia sa na nás teraz škeria z bilboardov a radi by naďalej viedli krajinu spoločne. Kam? To nehovoria. Vraj pre Slovensko. Ale čo, to nenapísali.

Konečne sa našiel v kampani niekto, kto do očí Ivanovi povedal, že jeho minulosť je problematická a nevysvetlená. František Mikloško tvrdil, že toho času predseda parlamentu v uznesení Národnej rady hlasoval ZA! v kauze  Gaulieder. Súdruh prezident povedal, že nehlasoval. Dobre vedel, o ktorom uznesení je reč a aj tak to prekrútil a zaprel. A padla aj stávka. Stávka hodná "úrovne" nášho najvyššieho ústavného činiteľa. Súdruh podpásovo, nevhodne a trápne, pri svojej šeptavobrebtavej dokonalosti, upozornil na  estetický nedostatok protikandidáta (lebo nebolo na čo iné) a Mikloškovi sľúbil, že ak sa mýli, tak mu kúpi parochňu. Už aj táto plytkosť vypovedá veľa o Ivanovom vnútornom svete. Ale dôležitejšia je skutočná pravda.
Denník Sme pátral a zistil, že súčasná hlava štátu mala tiež svoj podiel na tejto špinavosti. Zápis hlasovania ho dokonca usvedčil, že skutočne hlasoval ZA! o uznesení Národnej rady, ktoré hovorilo o tom, že sa poslanec Gaulieder vzdal svojho mandátu a na jeho miesto nastúpi náhradník. On to ako šéf parlamentu aj podpísal! Nepostavil sa proti a podobne ako mnohokrát inokedy sa podriadil vlkom, s ktorými v tom čase vyl.
Takže si môže pokojne s ministrom najspravodlivejším podať ruky. A obaja majú vysoké predpoklady v priazni (alebo v ..., nechajme tak) súdruha priemera ostať veľmi, veľmi dlho.

Charakterný človek by sa po takomto verejnom zatĺkaní skutočnej pravdy (a našlo by sa toho ešte neúrekom) kandidatúry na post prezidenta vzdal a netliachal by báchorky o parochniach... Evidentne aj tu museli zapracovať nejakí "chirurgovia"...

Niekde som to čítal, alebo počul, že "Bývalý komunista je niečo ako bývalý černoch." To je taká hlboká pravda že až! (V spomínaných prípadoch určite.) Howgh!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.